Portal Menopauza.pl – jedyne takie miejsce w Internecie


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet dojrzałych stworzyliśmy w sieci miejsce, idealne dla nich. Podczas gdy inni skupiają się na fizycznych dolegliwościach menopauzy, my podchodzimy do tego zjawiska wielopłaszczyznowo: poruszamy tematy związane nie tylko ze  zdrowiem, ale także z kobiecą psychiką, życiem rodzinnym, odżywianiem, modą, rekreacją. Za cel stawiamy sobie nie tylko informowanie, ale – przede wszystkim – aktywizację kobiet dojrzałych, które coraz częściej czują się spychane na dalszy plan.

Wobec panującego kultu młodości, mamy odwagę przełamać stereotyp menopauzy jako schyłku kobiecości. Stale aktualizowany dział Dzieje się informuje nasze Czytelniczki o warsztatach, spotkaniach i targach, poświęconych właśnie im. Zwiększamy świadomość społeczną, dotyczącą raka piersi oraz raka szyjki macicy, które wśród Polek corocznie zbierają śmiertelne żniwo. Na bieżąco informujemy o akcjach profilaktycznych, zachęcając Panie do przeprowadzania regularnych badań.

Kobiety w przedziale wiekowym 40-65 są uważne, dokładne i wiedzą, czego chcą, potrafią określić swoje potrzeby. Charakteryzuje je ciekawość świata, są nastawione na gromadzenie informacji – dla siebie oraz swoich bliskich. Równocześnie nie boją się podejmować wyzwań i są otwarte na nowości.
Z dumą możemy stwierdzić, że w ciągu 4 lat istnienia portalowi Menopauza.pl udało się pozyskać zaufanie tej wymagającej grupy i na stale zagościć w ich świadomości.

Wraz z naszymi czytelniczkami, tworzymy przepełnioną serdecznością społeczność, gdzie wszystkie nowe panie, zmagające się z problemami przekwitania, mogą liczyć na fachowe porady oraz wsparcie innych użytkowniczek portalu. Z nami odkrywają na nowo swoją kobiecość, rozwijają zainteresowania, otwierają się na świat i innych ludzi. Serwis Menopauza.pl to miejsce spotkań kobiet, które połączyła dojrzałość.

Sekretem naszego sukcesu, polegającego na utrzymaniu jednej z najbardziej wymagających grup targetowych, jest nastawienie na jakość, a nie ilość. Zamieszczamy artykuły autorskie, nie publikowane nigdzie indziej. Treść prezentujemy w atrakcyjnych formach wywiadów, felietonów, poradników, galerii, newsów, a nawet testów. Wdrażając nowe poprzedzamy je wpierw ankietami i dyskusjami na forum. Wszystko po to, by zasługiwać na miano najbardziej nowoczesnego i zarazem przyjaznego portalu dla kobiet dojrzałych.

Serwis internetowy Menopauza.pl jest odpowiednikiem wirtualnej przyjaciółki każdej kobiety w wieku 40+. Przekłada się to na zaufanie do nas, dzięki czemu użytkowniczki nie tylko chętnie zapoznają się z promowanymi treściami, ale także poszukują dalszych informacji oraz dzielą się uwagami po dokonaniu zakupu.

Portal Menopauza.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom dojrzałych kobiet, które pragną nie tylko zdobywać wiedzę, ale równocześnie czuć się dobrze w przestrzeni Internetowej. To miejsce, do którego się chętnie wraca.